Пригодницька колекція

Закладка "Герміона"

450 грн.

Хіба є хтось, хто любить книжки сильніше за Герміону? Звісно, ні. І ця маленька чаклунка стовідсотково поділиться своєю книголюбов 'ю з вами. Разом з нею щоразу, коли ви будете відкривати кн..

Закладка "Чарівник"

450 грн.

Кожна нова книжка — це маленька магія! Навіть, якщо вона й не змінить вашого життя, то точно зробить ваш вечір яскравішим. І чарівник з полімерної глини з радістю вам допоможе. Він дійсно ма..

Закладка "Відьмочка"

490 грн.

Книжки — це дивовижний світ пригод і відкриттів. Звісно, в ньому ви іноді зустрічаєте лихих персонажів, а часом знаходите дійсно близьких друзів. Такою стане для вас закладка - відьмочка. І ..

Закладка "Добі"

490 грн.

Добі — вільний ельф і сам обирає, кому допомагати. Цього разу він стане вашим помічником у світі казок і пригод. Добі виготовлений вручну з якісної полімерної глини, а тому буде вашим другом..

Закладка "Королева Шахів"

450 грн.

Практично всі, хто дивився серіал «Ферзевий гамбіт», хотіли б випробувати свою удачу в одній із найстаріших настільних ігор - шахах. Але, як сказала б Бет Гармон, тут немає удачі, тож візьми..

Закладка "Шерлок Холмс"

450 грн.

Книжки — це дивовижний світ пригод і відкриттів. Звісно, в ньому ви іноді зустрічаєте лихих персонажів, а часом знаходите дійсно близьких друзів. Такою стане для вас закладка. І хоч вона виг..

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)